Özekair, Özek Havacılık
 
 
 

Konforlu Yolculuk


1.Daha Fazla Havalimanına Ulaşım: Tarifeli seferlerin ulaşamadığı, gideceğiniz yere en yakın konuma ve uzak lokasyonlara ulaşım.


2.VIP dizaynındaki uçağımızda 7 yolcu koltuğu bulunmaktadır.


3.İnce işlenmiş deri oturma alanlar konfor ihtiyacınızı karşılamak için dönebilir ve yatar duruma alınabilir şekilde tasarlanmıştır.


4.Masif ahşap aksam, çalışma masalarına sahip koltuklarda işinize geri dönebilir ve arkadaşlarınızla yemek yeme imkanı bulabilirsiniz.


5.Kabin tazyikli olan uçağımız, 35.000 ft (10.668m) irtifaya çıkabilmekte  ve 500 km hız yapabilmektedir, bu sayede, olumsuz hava koşulları ve sıkışık havayolu trafiğine maruz kalmamaktadır.


6.Türkiye’de sadece bizim şirketimizde hizmetinize sunulan turboprop jet sınıfının en gözdesi olan uçağımız, SESSİZ KABİN "GÜRÜLTÜ KONTROLÜ sistemine sahiptir. Kabin boyunca yerleştirilen elektronik ayarlı titreşim emiciler sayesinde pervane gürültüsünü en aza indirerek konforlu bir yolculuk sunar.


7.Yeni elektronik kısılabilir pencere renkleri verimli bir atmosfer yaratır.


8.Gerçek Türk misafirperverliği ve güler yüzlü hizmetimizi, Özek air ekibimiz sizlere her uçuşunuzda yaşatacaktır.

Özekair, Özek Havacılık


Özek Havacılık hava taksi servisi, çağımızın hızlı temposunu yakalamak isteyen değerli yolcularımıza hizmet vermek amacıyla 1996 yılında kurulmuştur. Kurulduğu günden bu güne, tamamen müşterilerinin isteği ve ihtiyaçları doğrultusunda planlanabilir ve uygulanabilir uçuşlar organize etmektedir. Bizim görevimiz yurt içi ve yurt dışı tüm uçuş ihtiyaçlarınızı sağlamaktır. Tecrübeli, kaliteli ve eğitimli uçuş ekibimiz , güvenli uçuşlar için her zaman yanınızdadır.
Yeni Yalova Yolu 4. km.16210 Osmangazi BURSA TÜRKİYE
+90 (224) 219 60 08 - 219 60 60

2018  Özdilek Tüm Hakları Saklıdır.

Gizlilik ve Güvenlik / Kullanım ve Koşullar